Сфери застосування

Віртуальних 3D тури – це новий спосіб презентації Вашого бізнесу, який не обмежується лише однією сферою застосування.
Вони давно стали незамінним інструментом у розвитку і просуванні сучасного бізнесу.
3D тури мають ряд переваг, головними з яких є наочність, інтерактивність, реалістичність і можливість перегляду в будь-який зручний час на комп’ютері.

Нерухомість: Продаж і оренда комерційних або житлових об’єктів

Найбільшого застосування віртуальні тури знайшли в сфері нерухомості. Якщо Ви займаєтеся продажем котеджів, квартир, земельних ділянок, елітного житла, здачею в оренду офісів і приміщень, то віртуальні 3D тури значно підвищать рентабельність і ефективність Вашого бізнесу.
На відміну від звичайних фотографій, віртуальні панорами представляють об’єкт більш реалістично і наочно. Віртуальний тур дозволяє повністю розглянути приміщення, дизайн, вивчити розташування кімнат, вікон і дверей, наблизити або віддалити зображення, розвернутися в інший бік. Все це створює ефект присутності в приміщенні.
Із застосуванням 3D турів в значній мірі відпадає необхідність багаторазового виїзду з кожним клієнтом на об’єкт. Для початкового перегляду досить віртуального 3D-туру, а в разі реальної зацікавленості в нерухомості проводиться показ на місці, що особливо актуально для віддалених від центру міста квартир, будинків, комерційних об’єктів. Так Ви зможете зберегти значні часові та фінансові ресурси.
Для перегляду об’єкта нерухомості досить зайти на сайт, де розміщені панорами, з будь-якого комп’ютера, ноутбука чи планшета і почати перегляд, розглядаючи всі переваги і недоліки запропонованої нерухомості.
Існує можливість показувати об’єкти нерухомості, запрошуючи на дистанційні віртуальні тури, розміщені у рекламі, відеоролику, газетній статті або запрошеннях до співпраці, просто вказується посилання на сайт, де розміщений Ваш віртуальний тур.
Віртуальні тури – прекрасна альтернатива для клієнтів, які цінують свій час і не можуть постійно їздити для перегляду об’єктів. Потенційний клієнт, в зручній для нього обстановці, може ретельно вивчати надіслану йому пропозицію, не витрачаючи часу і сил на попередній перегляд об’єкта.

Туризм і подорожі

Технологія віртуальних турів може стати незамінною в сфері туризму і подорожей.
При виборі туру кожен клієнт хоче ознайомитися з усіма умовами та отримати повну інформацію про місце передбачуваного відпочинку. Перевага панорам в тому, що вони дають наочне зображення об’єкта і надають можливість побачити будь-яку точку простору.
Віртуальні панорамні тури здатні створити ефект присутності, перемістити людини в екзотичні або важкодоступні місця, де він раніше ніколи не був, і, таким чином, викликати бажання відвідати ці місця.
Використання 3D віртуальних турів значно підвищує ефективність бізнесу, пов’язаного з туризмом і сервісом.

Магазини та торгові центри

Наявність 3D туру на сайті дозволяє залучити більшу кількість покупців, демонструє статус магазину.
Скористайтеся перевагами віртуальних турів для демонстрації торгових центрів, магазинів. Побувавши у Вас віртуально (за допомогою 3D туру) потенційні клієнти зможуть детально оглянути торгові відділи з товаром.
Нові технології та можливості віртуальних турів сприяють успішному просуванню і розвитку бізнесу в сфері торгівлі.

Медичні центри, стоматологічні клініки, салони краси

На сьогоднішній день ефективними технологіями для демонстрації можливостей в області медицини і охорони здоров’я є віртуальні тури по лікувальним і профілактичним медичним центрам, процедурних кабінетах з обладнанням і технікою, стоматологічних кабінетах і т.п.
Використання віртуальних турів значно підвищує ефективність бізнесу в області медицини і охорони здоров’я.

Дизайн і архітектура

Віртуальний тур допоможе архітекторам і дизайнерам провести успішну презентацію прикладів виконаних робіт.
У порівнянні зі звичайною фотографією 3D-панорама демонструє об’єкт різнобічно і передає більший обсяг візуальної інформації, що переконує клієнта працювати саме з Вами.

Дитячі садки, центри розвитку, клуби

Віртуальний тур – це відмінний спосіб продемонструвати батькам оформлення та інтер’єр дитячого садка або освітнього центру, його обстановку, іграшки, розташуванням приміщень. Віртуальний тур дозволить побачити окремі групи, а також територію дитячого саду.
Застосування панорамних турів є відмінною конкурентною перевагою в просуванні та розвитку Вашого бізнесу.

Будівництво

Використання 3D турів дозволить представити послуги будівельних компаній на новому рівні. Панорамні зображення дають можливість потенційному клієнту або інвестору ознайомитися з прикладами об’єктів будівництва та новими проектами. У порівнянні зі звичайною фотографією віртуальна панорама демонструє об’єкт різнобічно і передає більший обсяг візуальної інформації. Замовник може розглянути все, що його цікавить.
Використання 3D турів значно підвищує ефективність бізнесу, пов’язаного з будівництвом різних об’єктів.

Готелі, санаторії та пансіонати

Прі виборі готелю або пансіонату потенційному клієнту необхідна точна і детальна інформація про послуги, що надаються. Віртуальні тури дають чітке уявлення про інтер’єр номера, готелю, пансіонату, санаторію їх місцезнаходження, вигляді з вікна.
Віртуальні тури надають відмінну можливість продемонструвати гостям переваги саме Вашого об’єкту, а також красу навколишньої території.
Застосування віртуальних панорам збільшує прибутковість і підвищує ефективність готельного бізнесу.

Ресторани, кафе, бари, клуби

3D тур допоможе показати всю атмосферу Вашого закладу: дизайн інтер’єру, освітлення, розташування столиків а також оригінальні елементи оздоблення.
Віртуальний тур покаже ресторан, клуб або кафе так, як ніби відвідувач вже знаходиться там. Панорами створюють ефект присутності. Після перегляду віртуального туру по Вашому закладу у потенційного клієнта виникне бажання відвідати його в реальності.
Використовуйте нові технології і можливості віртуальних турів для успішного просування і розвитку Вашого бізнесу.

Автосалони, автомобілі, спеціальна техніка

Віртуальні тури широко використовуються в сфері продажу та обслуговування автомобілів і спеціальної техніки. Панорамними 3D турами Ви можете показати пропоновані автомобілі і спецтехніку зацікавленим покупцям, продемонструвати спеціальне обладнання і оснащення сервісу для обслуговування техніки.
Застосування віртуальних турів значно підвищує рентабельність і ефективність бізнесу, пов’язаного з продажем і обслуговуванням автомобілів і спеціальної техніки.

Виставкові центри, покази, презентації

Віртуальні тури незамінні при проведенні великих виставок і презентацій, так як через 3D тур передається розташування експонатів і учасників виставки, що стануть в нагоді для подальшої звітності і реклами виставкового центру.
Технології віртуальних турів сприяють успішному просуванню і розвитку виставкових центрів, а також підвищують ефективність проведення показів і презентацій.

Фітнес-центри, спортивні комплекси, танцювальні студії, лазні, сауни

Віртуальні тури є відмінною конкурентною перевагою в просуванні бізнесу в сфері фітнесу, спорту і відпочинку. Панорамний 3D тур здатний з найкращого боку продемонструвати можливості спортивних залів, майданчиків, басейнів, клубів. Віртуальний тур показує фітнес-центр або спортивний клуб так, як ніби відвідувач вже знаходиться там. Панорами створюють ефект присутності. Після перегляду віртуального туру по Вашому закладу, у потенційного клієнта виникне бажання відвідати його в реальності.
Використовуйте нові технології і можливості 3D турів для успішного просування і розвитку Вашого бізнесу.