Відповіді на найактуальніші питання, що виникають під час замовлення віртуальних турів.

Як віртуальний тур для Google може допомогти моєму бізнесу?

Віртуальний тур покращить присутність вашого бізнесу в мережі інтернет, зокрема інтернет-маркетинг і брендинг. Дозволить потенційним клієнтам візуально переглядати ваш бізнес і зрозуміти ваші пропозиції. Цьому сприяє компанія Google у своїй пошуковій системі, на картах Google, на бізнес-сторінках Google і дозволяє охопити ще більшу кількість потенційних клієнтів.

Яка вартість віртуального туру Google?

Віртуальний тур від «Луцьк 360» оплачується тільки один раз, під час замовлення, надалі оплата проводиться за надання підтримки розробленого продукту (якщо потрібно). Ціноутворення починається від 110 доларів США для малих підприємств і збільшується залежно від розміру та потреб вашого бізнесу. Ми пропонуємо знижки, якщо вам потрібно знімки в декількох місцях або потрібно відзняти віртуальний тур для сезонної роботи бізнесу.

Скільки часу займає фотосесія?

У середньому це займає близько 1-2 годин, залежно від розміру вашого бізнесу та плану поверхів, які нам потрібно відобразити у віртуальному турі.

Як підготувати свій бізнес до фотосесії?

Ми рекомендуємо переконатися, що приміщення вашого бізнесу чи офісу виглядають акуратно і дуже презентабельно, як ніби ви відкриваєте для нового робочого дня. Це складе найкраще перше враження для клієнта, який переглядає ваш онлайн-віртуальний тур.

Чи буде фотосесія заважити продуктивній роботі бізнесу?

Ми віддаємо перевагу зйомці протягом неробочих годин, але фотосесія може проходити й у звичайні робочі години. Ми зробимо все можливе, щоб уникнути затримок у роботі вашого закладу та поважати його клієнтів.

Чи можу я використовувати віртуальний тур на власному веб-сайті?

Так, ми рекомендуємо вбудувати віртуальний тур на веб-сайт вашого бізнесу. Це дуже дієвий маркетинговий інструмент, який може допомогти вашому бізнесу та надати клієнту додаткову інформацію про те, хто ви є. Ми можемо запропонувати вам допомогу, якщо потрібно, розмістивши віртуальний тур на ваш веб-сайт.

Чи можу я використовувати віртуальний тур на моїй сторінці Facebook?

Так, і ми рекомендуємо це зробити, щоб отримати ще більший обхват цільової аудиторії та скористатися перевагами платформи Facebook. Ми надамо допомогу, якщо потрібно, щоб вбудувати віртуальну екскурсію Google на сторінку вашого профілю підприємства.

Все ще є питання?

Напишіть нам або зателефонуйте. Ми впевнені, що зможемо Вам допомогти!

Для дзвінків по Україні:
+38 (093) 708-75-54
Сучасний спосіб зв’язку:
зв’язатися в 1 клік
Онлайн повідомлення:
написати
Письмова відповідь:
lutsk360@gmail.com